Πέμπτη, 19 Σεπτεμβρίου, 2024
ΑρχικήΑΘΛΗΤΙΚΑΠρόκριση Παναργειακού στην επόμενη φάση του Κυπέλλου Ελλάδος με το 1-3...

Πρόκριση Παναργειακού στην επόμενη φάση του Κυπέλλου Ελλάδος με το 1-3 απέναντι στα Τρίκαλα

Η ομάδα του Παναργειακού περνά στην επόμενη φάση του Κυπέλλου Ελλάδος και μεθαύριο Τρίτη 17 Σεπτεμβρίου, θα μάθει τον επόμενο αντίπαλό της, μετά την κλήρωση.

Ο Παναργειακός απέναντι στα Τρίκαλα ήταν καλύτερος στο μεγαλύτερο μέρος του παιχνιδιού, είχε την κατοχή της μπάλας και είχε, εκτός των γκολ και δύο καλές ευκαιρίες.
Στο 33ο λεπτό ο Τσάνι έκανε το 0-1, η ομάδα ισοφαρίστηκε προσωρινά και μετά από λάθος στο 42ο λεπτό, αμέσως ένα λεπτό αργότερα ο Κωστίκας έκανε το 1-2 και στο 62ο λεπτο ο Τσιώλης διαμόρφωσε το τελικό 1-3.