ΑρχικήΧωρίς κατηγορίαΆργος: Το εκλογικό του δικαίωμα άσκησε ο Δημήτρης Καμπόσος Χωρίς κατηγορία Άργος: Το εκλογικό του δικαίωμα άσκησε ο Δημήτρης Καμπόσος By Argonafplia.gr 8 Οκτωβρίου 2023 0 FacebookTwitterWhatsApp Το εκλογικό του δικαίωμα άσκησε στις 11 το πρωί της Κυριακής 8 Οκτωβρίου ο Δήμαρχος Άργους Μυκηνων και επικεφαλής της παράταξης “Αλλαγή Πορείας” Δημήτρης Καμπόσος στο εκλογικό τμήμα του 4ου Δημοτικού Σχολείου Άργους. FacebookTwitterWhatsApp Προηγούμενο άρθροΔωροδοκία για εξαγορά ψήφων με 500 ταυτότητες και αμοιβή 50 ευρώ η καθεμίαΕπόμενο άρθροΣυλλυπητήρια του Συνδέσμου Φιλολόγων Αργολίδας για την απώλεια του συναδέλφου Φιλολόγου Νικολάου Λάβδα ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ LIFESTYLE Νίκος Οικονομόπουλος “Ekptotos Aggelos Summer Tour 2024” στο ΔΑΚ Άργους 12 Ιουλίου 2024 Χωρίς κατηγορία Έκτακτο Δελτίο Επιδείνωσης Καιρού από την Ε.Μ.Υ. – Πολύ υψηλές θερμοκρασίες στη χώρα μας 10 Ιουνίου 2024 Χωρίς κατηγορία Επιστολή Κουτσούλη στον Πρωθυπουργό: Σας προσκαλώ στη Μαιευτική – Γυναικολογική κλινική Άργους 24 Μαΐου 2024 ΡΟΗ Στους 4 οι νεκροί του τροχαίου στη Μεσσηνία – Έφυγαν από το Ναύπλιο για διακοπές στην Πελοπόννησο 26 Ιουλίου 2024 Μικρή παράταση υποβολής των φορολογικών δηλώσεων – Βίντεο τι ισχύει 26 Ιουλίου 2024 Σοκ από το τροχαίο με τους 4 νεκρούς -Ανάμεσά τους ένα μωρό και ένα 12χρονο κορίτσι 26 Ιουλίου 2024 Πολύνεκρο τροχαίο στην εθνική οδό Πύργου Κυπαρισσίας– Μάνα με μωρό ανάμεσα στα θύματα 26 Ιουλίου 2024 Φόρτωση περισσοτέρων