Τα Χριστούγεννα φέτος στην πόλη μας, το Αργος, θα ξεκινήσουν με ένα μεγάλο event. Την Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου στις 20:00 το βράδυ η πόλη ζωντανεύει και γεμίζει φως και μουσική.
![](https://argonafplia.gr/wp-content/uploads/2022/11/xristou_stolismos4_argos.jpg)
Εκπλήξεις περιμένουν μικρούς και μεγάλους σε κάθε γωνιά . Τα καταστήματα θα ανοίξουν αυτή την βραδιά από τις 18:00 εως τις 21.00 και μόνο γι αυτή την βραδιά θα κάνουν Χριστουγεννιάτικες προσφορές στο κοινό που θα επισκεφτεί την πόλη.
Θα είναι μια συναρπαστική βραδιά, σας περιμένουμε όλους!!!