Τα αποτελέσματα 12ου Διαγωνισμού “Παιχνίδι και Μαθηματικά” της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Αργολίδας

- Advertisement -

Ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα του 12ου Διαγωνισμού “Παιχνίδι και Μαθηματικά” της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Αργολίδας που πραγματοποιήθηκε στις 9 Μαρτίου 2018.

Η βράβευση των μαθητών Ε΄ και Στ΄ τάξης θα γίνει το Σάββατο 9/06/2018

- Advertisement -

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤ1 2ου ΑΡΓΟΥΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε ΔΙΔΥΜΩΝ
ΒΡΕΛΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Ε1 6ου ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΓΚΟΛΕΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ ΑΝΥΦΙΟΥ
ΓΚΟΛΕΜΗ ΗΛΙΑΝΑ Ε1 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ1 4ου ΑΡΓΟΥΣ
ΔΑΒΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ1 3ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΔΑΓΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε1 ΙΝΑΧΟΥ
ΔΑΜΑΛΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΣΤ 7ου ΑΡΓΟΥΣ
ΔΗΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΤ1 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ ΣΤΙ δ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ Ε ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΤ ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ
ΖΕΡΒΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Ε1 3ου ΑΡΓΟΥΣ
ΖΕΡΒΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΖΟΥΡΟΥΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΗΛΙΑ ΝΑΤΑΣΑ ΣΤ1 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε Ιδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ6ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΑΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ1 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ1 2ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ 5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤ1 3ου ΑΡΓΟΥΣ
ΚΑΡΑΛΕΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΣΤ1 ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΤΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΚΑΡΚΟΥΛΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ Ε ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ Ε2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΙΝΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Ε 7ου ΑΡΓΟΥΣ
ΚΟΛΙΓΛΙΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ ΙΝΑΧΟΥΑ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε2 2ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ ΑΡΑΧΝΑΙΟΥ
ΚΟΛΟΡΙΖΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΤ1 5ου ΑΡΓΟΥΣ
ΚΟΜΑΝ ΝΙΚΟΛΑΣ Ε1 3ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΟΤΣΙ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Ε1 ΠΟΡΤΟ ΧΕΛΙΟΥ
ΚΟΥΒΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε Ιδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ
ΚΟΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ε 5ου ΑΡΓΟΥΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΣΤ1 ΠΟΡΤΟ ΧΕΛΙΟΥ
ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ Ε 6ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε2 3ου ΑΡΓΟΥΣ
ΛΕΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ
ΜΑΝΩΛΗ ΜΕΛΙΝΑ ΣΤ2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΜΑΝΩΛΗ ΠΕΓΚΥ ΣΤ2 3ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΚΟΣ ΣΤ1 ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΜΑΣΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤ1 3ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΜΕΛΙΓΚΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ Ε1 2ου ΑΡΓΟΥΣ
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2 2ου ΑΡΓΟΥΣ
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε1 ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΜΠΕΛΕΡΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Ε Ιδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ
ΜΠΙΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΤ2 3ου ΑΡΓΟΥΣ
ΜΠΟΜΠΕΤΣΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ε2 4ου ΑΡΓΟΥΣ
ΜΩΥΣΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ2 5ου ΑΡΓΟΥΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤ2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΝΤΟΥΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤ 5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΝΤΡΕΟΥ ΜΑΡΙΔΩΡΑ ΣΤ3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΝΤΡΟΥΛΙΑΣ ΕΦΡΑΙΜ ΣΤ3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣΣΤ5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΟΡΦΑΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Ε2 3ου ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤ2 3ου ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΡΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤ3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΤΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ ΣΤ2 4ου ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑΛΕΝΑ ΣΤ3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΕΡΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Ε1 4ου ΑΡΓΟΥΣ
ΠΙΕΤΡΙ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΙΡΕ ΙΩΑΝΝΑ Ε2 ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ
ΠΙΤΣΙΓΑΥΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ε2 2ου ΝΑΥΠΛΙΟΥΑ
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΡΑΝΙΑ Ε2 ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΡΕΝΤΑ ΖΕΤΑ Ε ΑΝΥΦΙΟΥ
ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΡΩΖΟΥ ΖΩΡΑ ΣΤ1 ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ
ΣΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ
ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΣΚΛΗΡΗ ΑΡΙΣΤΕΑ Ε Ιδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ
ΣΚΛΗΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε2 3ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΣΚΟΥΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤ3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΤΟΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε ΑΡΑΧΝΑΙΟΥ
ΤΣΙΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ 5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε2 6ου ΑΡΓΟΥΣ
ΦΛΕΒΑΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΣΤ2 2ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΦΟΥΡΝΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΧΑΡΤΟΦΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ2 2ου ΑΡΓΟΥΣ
ΧΑΣΑΠΗ ΥΑΚΙΝΘΗ Ε2 ΙΝΑΧΟΥ
ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε Ιδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ε2 2ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΨΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΝΙΑ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

- Advertisement -