Οι 71 υποψήφιοι του συνδυασμού “Αναπτυξιακή Δύναμη” του Θοδωρή Βασιλόπουλου

0
356
- Advertisement -

Τελευταία προθεσμία χθες βράδυ για την κατάθεση ψηφοδελτίων για τις εκλογες στο Επιμελητήριο Αργολίδας. 

- Advertisement -

Ο συνδυασμός “Αναπτυξιακή Δύναμη” του επικεφαλής Θοδωρή Βασιλόπουλου ανακοινώθηκε ενωρίς σήμερα.

Περιλαμβάνει 71 υποψηφίους στα τρία τμήματα του Επιμελητηρίου.

Συγκεκριμένα περιλαμβάνονται τα ονόματα των:

Τμήμα Υπηρεσιών

1

Βασιλόπουλος Θεόδωρος

2

Γεωργιδάκης Ιωάννης

3

Γκιουμές Ιωάννης

4

Δημητροπούλου Κωνσταντίνα

5

Δομάζος Παναγιώτης

6

Ηλιάδης Γεώργιος

7

Καπαρέλος Νικόλαος

8

Καράμπελας Ιωάννης

9

Κασσάρας Δήμητριος

10

Κοδέλλα Σεϊντή Μαρία

11

Κόκκινος Απόστολος

12

Κορομίχης Παναγιώτης

13

Λαμπρόπουλος Εμμανουήλ

14

Μανού Ευαγγελία (Εύα)

15

Μαρλαγκούτσος Πέτρος

16

Μινούσης  Μιχαήλ (Μιχάλης)

17

Μουτάφης Νικόλαος

18

Μώρος Μιχαήλ

19

Παλιούρας  Βασίλειος

20

Παναγιωτόπουλος Γεώργιος

21

Παπαιωάννου Παναγιώτης

22

Παπανδριανός Νικόλαος

23

Πίκος Δημήτριος

24

Πλιατσικούρας Ελευθέριος

25

Σιδέρη Σαρρή Ελένη

26

Σούγλα Αντωνία

27

Στεφανόπουλος Βασίλης

28

Σωτηρόπουλος Αλέξιος

29

Ταμπουρατζής Γεώργιος

30

Ταραντίλη Αικατερίνη

31

Τζανέτος Ιωάννης

32

Τζαρίμας Χρήστος

33

Τσιτσόπουλος  Ιωάννης

34

Τσιώρος Κωνσταντίνος

35

Φαμέλης Νικόλαος

36

Φράγκος Αντώνιος

37

Χασάπης Κωνσταντίνος

38

Χατζής Ευάγγελος

39

Χριστόπουλος Ανδριανός (Νούλης)

 

 

Εμπορικό Τμήμα

1

Αργυρόπουλος Δημοσθένης

2

Βουβοπούλου Φανή

3

Γιαννιώση Κωνσταντίνα

4

Δασκαλόπουλος Προκόπιος

5

Δελή Νικολέτα  (Νίκη)

6

Διολίτσης Σπυρίδων

7

Θωμόπουλος Γεώργιος

8

Καχριμάνη Βασιλική

9

Κορολής Ανδρέας

10

Λάσκαρης Βασίλειος

11

Λεκοσιώτης Αντώνιος

12

Πετράκης Ηλίας

13

Προσίλης Χρήστος

14

Σκαρπέντζου Φωτεινή (Φώφη)

15

Τάγκαλης Δημήτριος

16

Φιλιππίδης Γεώργιος

17

Χριστοδουλάκη Δέσποινα

 

Μεταποιητικό Τμήμα

1

Βαρελάς Γιώργος

2

Γαλανόπουλος Παναγιώτης

3

Δήμας Δημήτριος

4

Ιγήπασης Σταμάτης

5

Καμπόσος Αναστάσιος

6

Καραμούντζος Παναγιώτης

7

Μακρής Δημήτριος

8

Ντεβές Αναστάσιος

9

Ξύδης Ευάγγελος

10

Τριπολιτσιώτης Παναγιώτης

11

Τσούρδης Νικόλαος

12

Φάκλαρης Χρήστος

13

Φλίνος Ανδρέας

14

Χαμαράτου Αικατερίνη

15

Χριστοδούλου Μιχάλης
- Advertisement -